FB

Konkurs
dla szkół

Zadanie dla szkół

Runda zasadnicza

Pokażcie, jak w Waszej placówce działa szkolne laboratorium zdrowia. Zorganizujcie szereg wydarzeń, w ramach których będziecie aktywnie spędzać czas, i promować zdrowe nawyki. Aby było Wam łatwiej, profesor Główka przygotował już nawet pewne propozycje. Możecie zorganizować zawody, festyny i pogadanki. Rozmawiać o dobrym żywieniu i odpowiednim odpoczynku na lekcjach wychowawczych, a także przygotowywać na ten temat występy artystyczne.

Jeśli wciąż Wam mało, zajrzyjcie do konspektów lekcji z Koloratorium (http://koloratorium.pl/edukacja/). Zajęcia przeprowadzone na podstawie przygotowanych przez nas materiałów zapewnią Wam dodatkowe punkty.

A może macie własne pomysły? Śmiało przystąpcie do ich realizacji! Do rundy finałowej dostanie się 30 szkół, które uzyskają najwięcej punktów w rundzie zasadniczej.

Panel logowania

Zaloguj się i zdobywaj punkty

Nie masz jeszcze konta?

REJESTRACJA

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.