FB

Co u nas 
nowego?

Aktualności Koloratorium

Wciąż mało punktów? Podpowiadamy co i jak. | 07.12.2018

Przypominamy, że każda szkoła może otrzymać punkty za wiele aktywności, a wśród nich:

Te, które nie wymagają wiele pracy

Punktujemy m.in.  
•    dokładne wypełnienie profilu szkoły, 
•    zapisanie się do naszego newslettera (jako Szkoła), potwierdzone kodem w profilu szkoły
•    udostępnienie na Facebooku informacji o zarejestrowaniu (tylko poprzez funkcje udostepniania w profilu), 

ale także skuteczne polecenie Koloratorium innej szkole. Polecająca szkoła otrzymuje 5 punktów (max 40 poleceń) za każdą szkołę, która dołączyła do Koloratorium po rekomendacji!
W profilu szkoły, na platformie konkursu, znajduje się specjalne miejsce, w którym możemy tego dokonać. Po prawej stronie menu znajduje się button Poleć Koloratorium. Aby polecić KOLORATORIUM wystarczy w przeznaczone na to pole wpisać adres mailowy nauczyciela lub szkoły, którą chcemy zaprosić do wspólnej zabawy. W mailu będzie znajdował się link, za pomocą którego szkoła będzie mogła się zarejestrować. Po skutecznej rejestracji obie szkoły otrzymają punkty!  

Są też te, które wymagają więcej pracy, ale za więcej punktów!

Koloratorium premiuje współpracę nauczycieli i uczniów, dlatego aż 3500 punktów otrzymacie za przeprowadzenie zajęć według wszystkich udostępnionych na platformie konspektów lekcji. Doceniamy również zdobytą wiedzę, dlatego za wszystkie rozwiązane quizy przez wszystkich uczniów klas 4-8 to kolejne 3000 punktów na konto szkoły!

Zachęcamy do wykonywania wszystkich aktywności premiowanych punktami bo każdy punkt może zadecydować o wejściu do finału!

Pełna punktacja za aktywności znajduje się na ostatniej stronie regulaminu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.