FB

Koloratorium

Grzybciochem

Dawno temu, w domu pewnego kucharza, gotowana była zupa grzybowa. Nie była to jednak zwykła zupa. Przygotowanie to bowiem z dodatkiem różnych pierwiastków chemicznych. Nagle z zupy wyłonił się wielki pieczarkowy stworek. Kucharz bardzo się przestraszył, a jego wrzask usłyszała cała rodzina Tymczasem stworek grzecznie się przywitał i powiedział, że jest z krainy ,,Rozmawiającego Chemicznego Jedzenia’’ i ma na imię Grzybciochem , dostał się tu przez grzybowy portal w jego krainie. Stworek był uśmiechnięty ,miał zielone ubranko i czarną kaszkietówkę . Jego oczy były żółte, a nogi i ręce pomarańczowe. Po chwili pożegnał się, wskoczył do zupy i zniknął....

Mert Światłowski Szkoła Podstawowa w Kostrach Kostry

Sytuacja związana z koronawirusem ma również wpływ na „Koloratorium”. Zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie szkół uniemożliwia dalszą rywalizację o punkty. Tym samym jesteśmy zmuszeni czasowo zawiesić nasz konkurs – aż do odwołania. Równocześnie informujemy, że wszystkie zdobyte przez szkoły punkty w aktywnościach zostaną zachowane i uwzględnione w późniejszym terminie, gdy – mamy nadzieję – konkurs ruszy ponownie. Dokładne informacje na temat dalszych działań podamy wkrótce w bardziej szczegółowym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że konkurs indywidualny będzie trwał zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Drodzy Uczniowie – w tej wyjątkowej sytuacji prosimy Was o szczególną ostrożność! Wiemy, że to czas wolny od zajęć lekcyjnych, ale zachowajcie rozwagę i zgodnie z zaleceniami, zostańcie w swoich domach. Wszyscy musimy wykazać się teraz dojrzałością i przeczekać ten trudny okres, by móc wrócić za jakiś czas do codziennych zajęć.

Jesteśmy pełni uznania dla Waszego dotychczasowego zaangażowania w ramach „Koloratorium” i pozytywnej energii, z którą podeszliście do wykonywania zadań konkursowych. Rozprzestrzenianie się koronawirusa jest jednak sytuacją, na którą nie mamy wpływu, a konieczne w tym zakresie, zawieszenie zajęć szkolnych uniemożliwia w chwili obecnej realizację konkursu w założonej formule. Ufamy zatem, że decyzja, którą musieliśmy podjąć na skutek trudnych okoliczności zewnętrznych spotka się z Waszym zrozumieniem.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.