FB

Koloratorium

Złotek

Za lasami, za górami w drewnianej chatce mieszkał sławny naukowiec Delerejew. Był on właśnie w trakcie odkrywania nowych związków chemicznych. Niestety przez przypadek dodał płyn z fiolki ,,Au” i spowodował wybuch. Nagle jego oczom ukazała się tajemnicza postać. Była ona niebieska i miała narysowane na sobie pierwiastki przez Delerejewa. Jej włosy były złote. Po czasie stwór przedstawił się. Miał na imię Złotek. Naukowiec chciał wyciągnąć do niego rękę, lecz on szybko zabrał i oparł na biurku, które zamieniło się w złoto. Złotek powiedział, że Delerejew jest wybrańcem, który pomoże mu w dalszych eksperymentach.

Rozalia Adela Niedziejko Szkoła Podstawowa w Przebrodzie im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich Przebród

Sytuacja związana z koronawirusem ma również wpływ na „Koloratorium”. Zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie szkół uniemożliwia dalszą rywalizację o punkty. Tym samym jesteśmy zmuszeni czasowo zawiesić nasz konkurs – aż do odwołania. Równocześnie informujemy, że wszystkie zdobyte przez szkoły punkty w aktywnościach zostaną zachowane i uwzględnione w późniejszym terminie, gdy – mamy nadzieję – konkurs ruszy ponownie. Dokładne informacje na temat dalszych działań podamy wkrótce w bardziej szczegółowym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że konkurs indywidualny będzie trwał zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Drodzy Uczniowie – w tej wyjątkowej sytuacji prosimy Was o szczególną ostrożność! Wiemy, że to czas wolny od zajęć lekcyjnych, ale zachowajcie rozwagę i zgodnie z zaleceniami, zostańcie w swoich domach. Wszyscy musimy wykazać się teraz dojrzałością i przeczekać ten trudny okres, by móc wrócić za jakiś czas do codziennych zajęć.

Jesteśmy pełni uznania dla Waszego dotychczasowego zaangażowania w ramach „Koloratorium” i pozytywnej energii, z którą podeszliście do wykonywania zadań konkursowych. Rozprzestrzenianie się koronawirusa jest jednak sytuacją, na którą nie mamy wpływu, a konieczne w tym zakresie, zawieszenie zajęć szkolnych uniemożliwia w chwili obecnej realizację konkursu w założonej formule. Ufamy zatem, że decyzja, którą musieliśmy podjąć na skutek trudnych okoliczności zewnętrznych spotka się z Waszym zrozumieniem.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.