FB

Koloratorium

Wściek

Całkiem nie tak dawno temu, żył sobie polski naukowiec Pan Pierwiastek. Pewnego razu naukowiec wybrał się do swojego laboratorium, aby zbadać oddziaływanie śliny nietoperza i psa. Wymieszał je i pozostawił na noc. Rano Pan Pierwiastek włączył telewizję. Okazało się, że wytworzył bardzo groźnego wirusa zwanego,, Wściek'' ponieważ powodował napady wściekłości. Ludzie w całej Polsce zostali w domach, aby nie zarazić się Wściekiem, lecz nawet to nie pomogło Sytuacja stawała się coraz poważniejsza. Wściek zaatakował już 30 tys. Polaków,lecz nasz naukowiec przypomniał sobie, że ma szczep wirusa i może wynaleźć szczepionkę. Udało mu się to po 2 tygodniach wiedział, że jego znajomy lekarz chętnie ją przetestuje. Okazało się,że ta nietylko chroni ale też pomaga w leczeniu Wścieka.

Julia Roszkowska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Aleksandrowie Nowe Aleksandrowo

Sytuacja związana z koronawirusem ma również wpływ na „Koloratorium”. Zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie szkół uniemożliwia dalszą rywalizację o punkty. Tym samym jesteśmy zmuszeni czasowo zawiesić nasz konkurs – aż do odwołania. Równocześnie informujemy, że wszystkie zdobyte przez szkoły punkty w aktywnościach zostaną zachowane i uwzględnione w późniejszym terminie, gdy – mamy nadzieję – konkurs ruszy ponownie. Dokładne informacje na temat dalszych działań podamy wkrótce w bardziej szczegółowym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że konkurs indywidualny będzie trwał zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Drodzy Uczniowie – w tej wyjątkowej sytuacji prosimy Was o szczególną ostrożność! Wiemy, że to czas wolny od zajęć lekcyjnych, ale zachowajcie rozwagę i zgodnie z zaleceniami, zostańcie w swoich domach. Wszyscy musimy wykazać się teraz dojrzałością i przeczekać ten trudny okres, by móc wrócić za jakiś czas do codziennych zajęć.

Jesteśmy pełni uznania dla Waszego dotychczasowego zaangażowania w ramach „Koloratorium” i pozytywnej energii, z którą podeszliście do wykonywania zadań konkursowych. Rozprzestrzenianie się koronawirusa jest jednak sytuacją, na którą nie mamy wpływu, a konieczne w tym zakresie, zawieszenie zajęć szkolnych uniemożliwia w chwili obecnej realizację konkursu w założonej formule. Ufamy zatem, że decyzja, którą musieliśmy podjąć na skutek trudnych okoliczności zewnętrznych spotka się z Waszym zrozumieniem.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.