FB

Koloratorium

Bromek

Pewnego wieczoru byłam zmęczona po całym dniu i poszłam spać. Kiedy się obudziłam,nie znalazłam się w łóżku tylko w tajemniczej krainie, w której drzewa były z waty cukrowej, rzeka była z czekolady a na różnych roślinkach rosły żelki. Po chwili zauważyłam stworka, był niski i miał zielone różki,uszy,nóżki oraz ręce a jego futerko było niebieskie. Stworek miał jedynie trzy ząbki,przez co wyglądał uroczo. Przeglądając się mi,podszedł po chwili i przedstawił się jako Bromek. Po rozmowie z Bromkiem,dowiedziałam się że znajdujemy się w miejscu gdzie wszystko było słodkie, wytłumaczył że kraina powstała poprzez zmieszanie dwóch substancji chemicznych. Następnie oprowadził Mnie po krainie,zjedliśmy wspólnie wate z drzew i wiele innych smakołyków. Niestety wszystko okazało się snem,

Amelka Bratczyk PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W STRZEGOMIU STRZEGOM

Sytuacja związana z koronawirusem ma również wpływ na „Koloratorium”. Zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie szkół uniemożliwia dalszą rywalizację o punkty. Tym samym jesteśmy zmuszeni czasowo zawiesić nasz konkurs – aż do odwołania. Równocześnie informujemy, że wszystkie zdobyte przez szkoły punkty w aktywnościach zostaną zachowane i uwzględnione w późniejszym terminie, gdy – mamy nadzieję – konkurs ruszy ponownie. Dokładne informacje na temat dalszych działań podamy wkrótce w bardziej szczegółowym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że konkurs indywidualny będzie trwał zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Drodzy Uczniowie – w tej wyjątkowej sytuacji prosimy Was o szczególną ostrożność! Wiemy, że to czas wolny od zajęć lekcyjnych, ale zachowajcie rozwagę i zgodnie z zaleceniami, zostańcie w swoich domach. Wszyscy musimy wykazać się teraz dojrzałością i przeczekać ten trudny okres, by móc wrócić za jakiś czas do codziennych zajęć.

Jesteśmy pełni uznania dla Waszego dotychczasowego zaangażowania w ramach „Koloratorium” i pozytywnej energii, z którą podeszliście do wykonywania zadań konkursowych. Rozprzestrzenianie się koronawirusa jest jednak sytuacją, na którą nie mamy wpływu, a konieczne w tym zakresie, zawieszenie zajęć szkolnych uniemożliwia w chwili obecnej realizację konkursu w założonej formule. Ufamy zatem, że decyzja, którą musieliśmy podjąć na skutek trudnych okoliczności zewnętrznych spotka się z Waszym zrozumieniem.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.