FB

Koloratorium

Jedwabek

Pewnego dnia na lekcji chemii odbył się pokaz doświadczeń. Każdy z nas przygotował coś ciekawego. Nareszcie przyszła pora i na mnie. Zabrałem cały asortyment i udałem się na stanowisko prezentera. Przygotowałem różne gatunki owadów, na których testowałem związek chemiczny o nazwie Bubble Gam (kolorowa woda). Polewając jednego małego przyjaciela zauważyłem, że zaczyna się dziwnie zachowywać. W jednym momencie urósł do gigantycznych rozmiarów. Na jego ciele pojawiły się kolce i dwie pary skrzydeł.Miał niebieskie oczy,zielone usta,różowe pazurki.Myśleliśmy, że chce nas zjeść, ale kiedy podszedłem do niego i zacząłem go delikatnhie głaskać okazało się, że nie jest groźny. Stworek chciał się zaprzyjaźnić. Postanowiłem nazwać go Jedwabek – jest taki gładki, że tylko go głaskać..

Kacper Węglarz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach Klucze

Sytuacja związana z koronawirusem ma również wpływ na „Koloratorium”. Zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie szkół uniemożliwia dalszą rywalizację o punkty. Tym samym jesteśmy zmuszeni czasowo zawiesić nasz konkurs – aż do odwołania. Równocześnie informujemy, że wszystkie zdobyte przez szkoły punkty w aktywnościach zostaną zachowane i uwzględnione w późniejszym terminie, gdy – mamy nadzieję – konkurs ruszy ponownie. Dokładne informacje na temat dalszych działań podamy wkrótce w bardziej szczegółowym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że konkurs indywidualny będzie trwał zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Drodzy Uczniowie – w tej wyjątkowej sytuacji prosimy Was o szczególną ostrożność! Wiemy, że to czas wolny od zajęć lekcyjnych, ale zachowajcie rozwagę i zgodnie z zaleceniami, zostańcie w swoich domach. Wszyscy musimy wykazać się teraz dojrzałością i przeczekać ten trudny okres, by móc wrócić za jakiś czas do codziennych zajęć.

Jesteśmy pełni uznania dla Waszego dotychczasowego zaangażowania w ramach „Koloratorium” i pozytywnej energii, z którą podeszliście do wykonywania zadań konkursowych. Rozprzestrzenianie się koronawirusa jest jednak sytuacją, na którą nie mamy wpływu, a konieczne w tym zakresie, zawieszenie zajęć szkolnych uniemożliwia w chwili obecnej realizację konkursu w założonej formule. Ufamy zatem, że decyzja, którą musieliśmy podjąć na skutek trudnych okoliczności zewnętrznych spotka się z Waszym zrozumieniem.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.