FB

Koloratorium

Stworek Potworek

Pewnego dnia pani na lekcji plastyki uczyła nas jak się miesza kolory farb. To była bardzo ciekawe. Po przyjściu ze szkoły, chciałem spróbować. Eksperymentowałem kolorami. Po zmieszaniu wyszła mi bardzo ciekawa barwa: jasno fioletowa czerwień. Postanowiłem namalować dla mamy obraz. Malowałem, malowałem i nic mi się nie podobało. Mój starszy brat podsunął fajny pomysł, żeby namalować jakiegoś stworka. Zacząłem malować głowę, ręce, nogi. Coraz bardziej mi się ta zabawa podobała! Zadowolony ze swojej pracy poszedłem po mamę, aby pokazać dla niej prezent..Kiedy wróciliśmy do pokoju, rysunku nie było. Oniemiałem, nagle zza biurka wyskoczył mój Stworek Potworek. Zamarliśmy w bezruchu, był dokładne taki jak go namalowałem – miał śliczne czarne oczy,żółty nosek i ten niepowtarzalny kolor.

Kamil Redel Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach Klucze

Sytuacja związana z koronawirusem ma również wpływ na „Koloratorium”. Zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie szkół uniemożliwia dalszą rywalizację o punkty. Tym samym jesteśmy zmuszeni czasowo zawiesić nasz konkurs – aż do odwołania. Równocześnie informujemy, że wszystkie zdobyte przez szkoły punkty w aktywnościach zostaną zachowane i uwzględnione w późniejszym terminie, gdy – mamy nadzieję – konkurs ruszy ponownie. Dokładne informacje na temat dalszych działań podamy wkrótce w bardziej szczegółowym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że konkurs indywidualny będzie trwał zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Drodzy Uczniowie – w tej wyjątkowej sytuacji prosimy Was o szczególną ostrożność! Wiemy, że to czas wolny od zajęć lekcyjnych, ale zachowajcie rozwagę i zgodnie z zaleceniami, zostańcie w swoich domach. Wszyscy musimy wykazać się teraz dojrzałością i przeczekać ten trudny okres, by móc wrócić za jakiś czas do codziennych zajęć.

Jesteśmy pełni uznania dla Waszego dotychczasowego zaangażowania w ramach „Koloratorium” i pozytywnej energii, z którą podeszliście do wykonywania zadań konkursowych. Rozprzestrzenianie się koronawirusa jest jednak sytuacją, na którą nie mamy wpływu, a konieczne w tym zakresie, zawieszenie zajęć szkolnych uniemożliwia w chwili obecnej realizację konkursu w założonej formule. Ufamy zatem, że decyzja, którą musieliśmy podjąć na skutek trudnych okoliczności zewnętrznych spotka się z Waszym zrozumieniem.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.