FB

Co u nas 
nowego?

Aktualności Koloratorium

Ruszył konkurs #NauczycielKoloratorium! | 21.12.2018

W naszym programie zachęcamy najmłodszych do odkrywania niezwykłego świata chemii i biologii, ale największym wsparciem dla uczniów są ich nauczyciele – gdy na swojej drodze spotka się osobę, która inspiruje do zdobywania wiedzy i rozwoju, nauka staje się prawdziwą przyjemnością. W ramach konkursu #NauczycielKoloratorium chcemy poznać Wasze historie!

Opiszcie, jakiego nauczyciela zapamiętacie do końca życia i dlaczego. Na autorów czternastu najlepszych odpowiedzi czekają atrakcyjne nagrody m.in. tablet, głośnik bluetooth i słuchawki bezprzewodowe.

Konkurs #NauczycielKoloratorium ruszył na fanpage’u „Koloratorium” na Facebooku. By wziąć w nim udział, wystarczy zamieścić swoją odpowiedź w komentarzu pod postem konkursowym. Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2018 roku.

Do konkursu można przystąpić przez cały czas jego trwania. Każdy uczestnik może zamieścić tylko jeden komentarz. Oceniana będzie oryginalność i kreatywność odpowiedzi oraz ich zgodność z pytaniem konkursowym.

Laureatów konkursu ogłosimy do dn. 7 stycznia 2019 roku. Wyniki zostaną zamieszone na fanpage’u Koloratorium na Facebooku. Oprócz 4 zwycięskich prac, przyznamy także 10 wyróżnień. Ich autorzy otrzymają zestawy złożone z plecakoworków, bidonów i etui na telefon.

Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na Facebooku „Koloratorium”: https://www.facebook.com/KoloratoriumSniezki/

Zapraszamy do zabawy!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.