FB

Co u nas 
nowego?

Aktualności Koloratorium

Czas na… otwarcia miniliaboratoriów! | 16.04.2021

II ogólnopolska edycja konkursu Koloratorium Śnieżki wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Nadszedł więc czas na… otwarcia nowych minilaboratorów!

Ze względu na dynamiczny wzrost zakażeń koronawirusem w ostatnim czasie oraz utrzymujące się zamknięcie szkół, tegoroczne otwarcia odbędą się w formule online.

By zachować ich uroczysty charakter zadbaliśmy jednak, by nie zabrakło tego dnia atrakcji.

Oficjalne otwarcia minilaboratoriów odbędą się w dniu 22.04.2021 r.

Pierwsza część uroczystości zostanie przygotowana przez każdą ze szkół samodzielnie i będzie miała charakter wewnętrzny. Uczniowie będą mogli wtedy po raz pierwszy zobaczyć nową pracownię na ekranach swoich monitorów. Głęboko wierzymy w to, że już niebawem sytuacja epidemiczna pozwoli także na to, by uczniowie mogli poprowadzić w nich swoje pierwsze eksperymenty.

Druga część o charakterze otwartym dla wszystkich, przyjmie formę lekcji pokazowej online poprowadzonej przez dr hab. Aleksandrę Ziembińską-Buczyńską.

Szczegóły dot. lekcji online: kliknij tutaj

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.