FB

Co u nas 
nowego?

Aktualności Koloratorium

Ruszył konkurs #PrzedmiotKoloratorium! | 30.01.2019

Matematyka, języki obce a może lekcje wf-u? Opiszcie, jaki przedmiot szkolny był Waszym ulubionym i dlaczego. W ramach konkursu #PrzedmiotKoloratorium chcemy poznać Wasze historie!

Na autorów dziewięciu najlepszych odpowiedzi czekają atrakcyjne nagrody m.in. tablet, głośnik bluetooth i słuchawki bezprzewodowe.

Konkurs #PrzedmiotKoloratorium ruszył na fanpage’u „Koloratorium” na Facebooku. By wziąć w nim udział, wystarczy zamieścić swoją odpowiedź w komentarzu pod postem konkursowym. Na zgłoszenia czekamy do 6 lutego 2019 roku.

Do konkursu można przystąpić przez cały czas jego trwania. Każdy uczestnik może zamieścić tylko jeden komentarz. Oceniana będzie oryginalność i kreatywność odpowiedzi oraz ich zgodność z pytaniem konkursowym.

Laureatów konkursu ogłosimy do dn. 11 lutego 2019 roku. Wyniki zostaną zamieszone na fanpage’u Koloratorium na Facebooku. Oprócz 4 zwycięskich prac, przyznamy także 5 wyróżnień. Ich autorzy otrzymają niepowtarzalne parasole Śnieżki.

Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na Facebooku „Koloratorium”: https://www.facebook.com/KoloratoriumSniezki/

Zapraszamy do zabawy!

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.