FB

Co u nas 
nowego?

Aktualności Koloratorium

Czekamy na Wasze prace konkursowe! | 23.01.2019

Uruchomiliśmy system zgłaszania prac plastycznych i literackich na platformie Koloratorium. Formularze zgłoszenia znajdziecie w sekcji “Konkurs dla uczniów”
i są one dostępne dla uczniów po zalogowaniu się na profil.

 

Pamiętajcie, że każda praca musi spełniać kilka warunków, aby mogła zostać zakwalifikowana w konkursie. Warunki techniki wykonania i treści znajdziecie w paragrafie 9 i 10 regulaminu, dlatego prosimy o zapoznanie się z nimi przed przystąpieniem do pracy twórczej. Oprócz tego:

pracę plastyczną:

  • należy zgłosić przez formularz wpisując nazwę wybranego pierwiastka i jego krótką charakterystykę wraz ze skanem lub zdjęciem pracy, którego waga nie przekracza 500 kb. Format zdjęcia JPG lub PNG, o rozdzielczości min. 800 × 600 pikseli.

pracę literacką:

  • zgłaszacie w całości przez formularz, w którym należy wpisać nazwę nowego pierwiastka (do 30 znaków) oraz jego opis (do 450 znaków ze spacjami).
  • nie ma możliwości przesłania pracy w formie pliku, zdjęcia lub skanu zapisanej kartki.

 

Każda praca musi przejść dwa etapy weryfikacji:

  • pierwszy etap to zatwierdzenie pracy przez nauczyciela prowadzącego w danej szkole.
  • drugi etap to zatwierdzenie przez organizatora ostatecznie.

 

Zgłoszone i w pełni zatwierdzone prace po przejściu weryfikacji będą dostępne w galerii. Na Wasze rysunki i nowe pierwiastki czekamy do 22 marca. Każdy uczeń może wysłać obie prace i wziąć udział w obu konkursach - pamiętajcie, że każda w pełni zgłoszona praca daje punkty Waszej szkole!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.